.

Избор на работа 5-нивоа решетка за полици за комерцијална жица, црна

Избор на работа 5-нивоа решетка за полици за комерцијална жица, црна

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Надградете ги вашите опции за складирање со овој избор за комерцијални решетки за комерцијална жица (црна). Лесно за склопување, доаѓа со прилагодливи полици за да можете да го најдете вистинското соодветно за потребите. Оваа решетка со 5 нивоа има капацитет на тежина од 250 фунти по полица за вкупно 1.250 фунти. Прилагодливите израмнувачи на стапалата опфаќаат нерамни подови. Избор на работа 5-нивоа решетка за полици за комерцијална жица, црна : лесно собрание. Полиците се прилагодуваат во 1 "прираст. Прилагодливи нивоа на нозе за нерамнини подови. Капацитет на тежина по полица : 250 фунти рамномерно дистрибуирани. Вкупно капацитет на единицата : 1,250 фунти. Не се потребни алатки за да се соберат 5-нивоа полици. NSF заверен за суво опкружување. Собрана големина : 36 "l x 16" w x 72 "ч.

Детални спецификации