.

Чизми за масти на Озарк Менс Вестфорк

Чизми за масти на Озарк Менс Вестфорк

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Нашата Озарк Трага Вестфорк Твин Гор се повлекува на чизмот на Чука е нашата најразновидна и стилска понуда. Неговата солидна 100% натопена кожа натопена кожа се подобрува со возраста. Високиот и низок контраст во боја на нашата природно затемнета кожа изгледа совршено со сини фармерки, какис, пакувања, па дури и костум. Кожата горниот дел е директно прикачена на полиуретанската надворешна плоча за јачина и издржливост. Полиуретанот е еден од најудобните и издржливи материјали и се користи во брендови за удобност со повисок квалитет. Вклучен е и контура обликувана со отстранлив нога и постава за дишење на решетката за дополнителна удобност. Ова е една ставка во вашиот плакар што јасно ќе оди на растојание. Вистинска кожа. Отстранлив удобност. Полиуретанска надворешна плоча за максимална издржливост. Дизајн на близнаци за исклучително вклопување. Достапно во големини 7, 8, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 13. Лесно влечење на јазичињата. Обичен багажник за мажи. Кафеава луда коњска кожа. Лесно- повлечете се. Издвојување на глуждот. Челзи подигање. Озарк патека. 7 инчи. Возрасен.

Детални спецификации