.

DesignArt 'Еден линиски уметнички портрет на женски во модерен врамен уметнички принт на Terracotta Tones'

DesignArt 'Еден линиски уметнички портрет на женски во модерен врамен уметнички принт на Terracotta Tones'

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Овој исклучителен портрет на една линија на жената во Terracotta Tones, врамени wallидни уметности се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите ликовни уметности ги платно печатените отпечатоци се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : Зелена. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Детални спецификации