.

Едноставен блок за тампонирање на нокти

Едноставен блок за тампонирање на нокти

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

4 еднострано блокирање на ноктите за нокти - бренд на господа - има трајни најважни работи за чешлање, изградени со него во умот. Неговиот 4 -тинат блок за тампонирање на нокти обезбедува чист и негуван изглед на природниот нокти. Карактеристики на производот 4 решетки. Голема површина за лесна употреба. Произведено за : Пацифик Светска корпорација, Алисо Вијо, Калифорнија, 92656, САД.

Детални спецификации