.

Време на одмор повеќебојни предводени светла на Icicle, 51 '

Време на одмор повеќебојни предводени светла на Icicle, 51 '

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Палукувајте го вашиот простор со забавно и празнично време на празниците, повеќебојни светла на ICICLE. Овие весели и светли мулти-обоени светла со УЛ-список имаат долг траен живот на сијалицата од 25000 часови, стилски држачи за бела ламба и жица и се кул на допир кога ќе се запалат. Овој идеален пакет без запчиња доаѓа со 500 светла поделени помеѓу две спектарни нишки од 250 светла, и секое влакно доаѓа со приклучоци за приклучоци на секој крај што ви овозможуваат да прикачите до 8 комплети од 250 светла за вкупно 2000 светла сите налетани заедно одеднаш. Уживајте во погодноста за украсување на вашиот дом или место со овие светла на Icicle кои имаат неверојатна должина од 51 стапки во само еден пакет! Вие и вашите најблиски ќе се радувате во сјајот на шармантното време на празник, ладни светла со бели предводени светла. Време на одмор 500 со повеќебојни предводени светла, 51 '(две сета од 250 светла) : долготрајниот живот на сијалицата од 25.000 часови. Одлично за внатрешна и надворешна употреба. Осветлена должина од 49 '. Вкупна должина од 51 '. Содржи 2 комплети од 250 светла за вкупно 500 светла во овој пакет. Складирање без запчиња. Кул на допир кога е осветлен. Белата жица одговара на снежната сезона и светлата во стилот на Icicle. Поврзете се до 8 комплети од 250 светлосни нишки за да создадете вкупно влакно од 2000 светла. Заштедете до 88% на енергија*. Оценето до 25000 часа во LED живот. Забавни повеќебојни светла прават шарен дисплеј. *Проценетата годишна цена на енергијата на секоја сијалица се заснова на просечната почетна моќност.

Детални спецификации