.

Каролини Богатства CK1979CHF Планински Цвеќиња англиски Булдог Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства CK1979CHF Планински Цвеќиња англиски Булдог Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства CK1979 CHF Планински Цвеќиња англиски Булдог Знаме Платно Куќа Големина Големи, разнобојни Планински Цвеќиња англиски Булдог Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на булдог, англиски булдог. Одличен подарок за булдог, сопственик на англиски булдог. Ако Пролетта е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Ова Големо Знаме за да додадете во вашите украси За Пролетната сезона. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Детални спецификации