.

Специјални Возрасни Маскирани Целосно Покриени Патент Руно Дуксер Јакна

Специјални Возрасни Маскирани Целосно Покриени Патент Руно Дуксер Јакна

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Специјална Јакна За Дуксер Од Руно За Возрасни Со Тешка Тежина • Двојна Постава Од аспиратор Од Руно • Џеб За Торбичка • целосно покриен метален патент • Шевови За Шиење Со Двојна Игла • Кабел За Цртање Со Тежок Мерач И Никел Дупки • Претходно Перено • Удобно Руно Со Тешка Тежина со мешан 80% Памук 20% Полиестер, 330гр / 11оз • 80% Памук 20% Полиестер, 330гр / 11оз • Машинско Перење Ладно Со Слични Бои • Не Белило • не пеглајте ако Е Украсено • Исушете Го Нискиот • Нежен циклус.

Детални спецификации