.

Основни Работи За Домаќинство Џамбо Канти За Складирање Ткаенини, Цврсти Страни И Засилено Дно, Луксузна Поли Ленена Ткаенина, 19 16 10

Основни Работи За Домаќинство Џамбо Канти За Складирање Ткаенини, Цврсти Страни И Засилено Дно, Луксузна Поли Ленена Ткаенина,

DEN 702.24

Од стока
Во магацинот

Овој ПАР ОСНОВНИ РАБОТИ за домаќинство канти за складирање ткаенини прават стилски и функционален додаток во вашиот дом. Нивната големина на џамбо и длабока димензија обезбедуваат доволно простор за складирање на многу предмети, особено предмети со чудна форма. Неткаената постава на ПП е висококвалитетна и мека, што ќе ја заштити содржината на кантите, како и вашите полици или подови. Засилените страни и дното на кантите ги прават доволно цврсти за да се натрупаат за да заштедат простор. Корисна рачка, со дополнителни шевови, го олеснува движењето на овие канти. Целосно отстранливиот капак не само што го олеснува товарењето и истоварувањето на корпата, туку декоративниот раб додава класичен допир. Кога не се користат, овие канти се преклопуваат целосно рамно за ваша погодност и ќе бидат подготвени повторно да ги користите секогаш кога ви се потребни. Овој квалитет ги прави кантите совршени за простории со ограничен простор, особено станови или студентски домови. Овие канти за складирање ткаенини имаат неограничен потенцијал за складирање за секоја просторија од вашиот дом. И покрај нивната големина на џамбо, тие сепак се одлични за повеќето видови полици. Додадете ги на екранот на полицата за книги во вашата спална соба или дневна соба, организирајте ги предметите или додатоците за облека во плакарот, набијте разни тоалети или крпи во бањата и многу повеќе. Неутралниот, но елегантен стил на овие канти добро ќе се вклопи со секој декор и ќе придонесе за паметна организација на кој било простор. Чувајте ги сите ваши поголеми или повеќе чудно обликувани неред со помош на овие 2 екстра големи канти за складирање ткаенини. Секоја корпа има засилено дно и страни за структура и луксузна поли ленена надворешност за да одговара на секој стил. Користете ја оваа корпа за складирање џамбо за да складирате поголеми димензии или количина на предмети, вклучувајќи ќебиња, крпи, предмети за облека или додатоци, игри на табла, тоалети и многу повеќе. Овие канти се преклопуваат целосно рамно за погодно складирање и совршено се вклопуваат за повеќето полици. Мерки 10 "Х х 16 " В х 19" Д; внатрешна : 9.5 "Х х 15" В х 18 " Д.

Детални спецификации