.

Сол Република Следи HD Слушалки За Уво

Сол Република Следи HD Слушалки За Уво

DEN 417.92

Од стока
Во магацинот

Песните се првите заменливи слушалки кои даваат неверојатен звук, стил и технологија. Контролата на музиката mic + е компатибилна со повеќето уреди Apple, Android и Windows. Сол Република Песни HD Слушалки За Слушалки за Уво нуди сигурно, практично аудио решение. Слушајте ја вашата омилена музика со оваа слушалка за дизајн над главата. Контрола на слушалки за далечински Управувач за оптимални перформанси и максимална сигурност. Микрофонот на кабелот ви овозможува да прифаќате и остварувате повици. Уживајте во квалитетен звук со овие стерео слушалки. Дизајнот на ушната чаша обезбедува оптимална удобност и изолација на бучава.

Детални спецификации