.

Оуквилпарк Махала Стол Маса, Црна

Оуквилпарк Махала Стол Маса, Црна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Дрвената завршница и обликот на клин на масата од страната на столот Махала овозможуваат поставување во најмалите простори, додека сепак обезбедуваат доволно простор за мала столна ламба или додаток. Колекцијата е понудена во Даб, Црна И Еспресо за совршено спарување на вашиот домашен декор. Стол Маса / Крај Маса Вертикална исти пепел фурнир. Врв и полица во форма на клин. Еден (1) фиксна отворена полица во основата. Димензија на производот Вкупна Големина : 24 x 16 x 24 H инчи. Отворен Простор на Полицата : 19,5 x 11 x 16 H Инчи. Други Спецификација Тежина Капацитет : 75 фунти. Потребно Е Собрание : Да. Информации За Испорака парче (и) По Кутија : 1 парче. Кутија (е) По Пратка : 1 кутија. Ширина на вратата : 5 инчи. Махала Колекција Стол Маса. Одрекување ве Молиме дозволете 0,5-1 инчна разлика поради рачно мерење. Бојата на производот може малку да варира поради фотографските извори на осветлување или поставката на вашиот монитор. Прирачник За Инсталација На Документација.

Детални спецификации