.

Бартон Отворен Двор Виси Отворено Затворен Хамак Стол Замав Виси Памук Јаже Импровизирана Лежалка Замав Стол

Бартон Отворен Двор Виси Отворено Затворен Хамак Стол Замав Виси Памук Јаже Импровизирана Лежалка Замав Стол

DEN 879.84

Од стока
Во магацинот

Одличен додаток на домот, спалната соба, сончевата соба, детската соба, дневната соба и многу повеќе. Додава шарм во Градината, дворот, дворот, Палубата И Градинарските Карактеристики : Внатрешна / Надворешна Употреба - Одличен додаток на домот, спалната соба, сончевата соба, детската соба, дневната соба и многу повеќе. Додава шарм во градината, дворот, дворот, палубата и градината. Доволно разноврсна за да функционира како столче за импровизирана лежалка, дисплеј во просторијата или едно од еден вид уметничко Дело Пренослив Дизајн Висина На Потпирачот За Грб : 16"; Вкупна Димензија 32"(W) x 27"(L) x 42"(H) со јаже. * Забелешка : не вклучува виси додатоци или перница*.

Детални спецификации