.

Андреа Мек Допир, # 152

Андреа Мек Допир, 152

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Создадете примамлив изглед за неколку минути Со Овие Меки Трепки На Андреа. Тие се направени од ултра, супер-лесни влакна со заострени совети за дополнителна привлечност. Овиеdел трепки за повеќекратна употреба вклучуваат мека, флексибилна лента за трепки за лесно нанесување. Пакетот вклучува еден пар трепки, лепило и удобен случај за складирање. Тие ви овозможуваат да постигнете природно драматичен изглед кој е погоден за работа или вечерно излегување во градот. Андреа Мек Допир, #152 : Лажни црни трепки. Изработени од ултра лесни влакна. Функција заострени совети. Вклучува мека, флексибилна лента за трепки. Еднократно. Доаѓа со лепило и кутија за складирање. Боја : #152 црна. 1 пар трепки.

Детални спецификации