.

Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд

Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд

DEN 14879.68

Од стока
Во магацинот

Симбол на вашата вечна љубов, овој жлебен свадбен бенд сигурно ќе зашемети. Со брилијантна четкана завршница за сјаен мат изглед, оваа титаниумска лента доаѓа во големина на прст 10,5 за совршено да одговара на вашиот стил. Користете ја оваа стилска лента од 8 мм како свадбена лента или додаток.Метална Тежина : 3,90 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлеб Рамен Свадбен Накит Завршница : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 10,5< 2мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум, Четкани, Бенд Ширина 8мм, Свадба бенд.

Детални спецификации