.

Патување Колекција Жени Фејт Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

Патување Колекција Жени Фејт Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Трендовски, но разноврсен, Колекцијата Фејт По Патување. Оваа страна на петицата има едноставна лента на палецот надополнета со раширен ремен на вамп. Мека веганска кожа и влошка од пена за Удобност од 4 мм, подигната со потпетица од блок од вештачко дрво, го обликуваат дизајнот. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 2 3/4-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Детални спецификации