.

Секако Се Вклопуваат Фау Крзно Без Раце Фрлање Стол

Секако Се Вклопуваат Фау Крзно Без Раце Фрлање Стол

DEN 258.24

Од стока
Во магацинот

детали за родукт. Меките, богати бои додаваат драма на луксузните навлаки за мебел од вештачко крзно. Можете да се опуштите со стил, знаејќи дека вашиот мебел е безбеден од деца, миленичиња и излевања. Овие реверзибилни беспрекорни капаци го штитат седиштето и задниот дел од вашиот пресек, кочија или мебел вооружен од дрво со мекост и стил. Секако Се Вклопуваат Вештачко Крзно Без Раце Стол Фрли : . Ватиран со 100 проценти полиестерско вата. Капакот е свиленкасто-мек и пријатен. 100 проценти полиестер. Машина за перење. За најдобро одговара употреба на стол 26" ширина x 35" длабочина. Грбот има висина од 50". 24 должина на раката" ширина х 26" Должина На Раката Сигурно Се Вклопуваат Вештачко Крзно Фрлање Стол Без Раце : Ватиран со 100 проценти полиестерско вата. Капакот е свиленкасто-мек и пријатен. 100 проценти полиестер. Машина за перење. За најдобро вклопување користете на стол 26" ширина х 35 " длабочина. Грбот има висина од 50". 24" ширина х 26 " должина на раката.

Детални спецификации