.

Цревото за Течноста за Ладење на радијаторот Одговара изберете: 2002-КИА СЕДОНА, 1999-ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА

Цревото за Течноста за Ладење на радијаторот Одговара изберете: 2002-КИА СЕДОНА, 1999-ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Гејтс Обликувано Црево За Радијатор, Излез - Облога За Да Одговара На Гејтс Обликувано Црево За Радијатор, Излез-Облога За Да Одговара На Дополнителни Функции Материјал : ЕПДМ, Пластика. Одговара Изберете : 2002-2005 КИА СЕДОНА 6 Цил 3.5 Л 1999-2005 ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА 4 Цил 1.8 Л 1995-2002 КИА СПОРТ 4 Цил 2 Л 1985-1987 ПОНТИЈАК фиеро 6 Цил 2.8 Л 1996-1998 форд БИК 6 Цил 3 Л 1996-1998 меркур самур 6 цил 3 л 1993-1995 Тојота Мр2 4 ЦИЛ 2.2 Л 1987-1988 МАЗДА Б2600 4 ЦИЛ 2.6 Л 1993-1997 ФОРД СОНДА 6 ЦИЛ 2.5 Л 1993-1997 Мазда МХ-6 6 ЦИЛ 2.5 Л 2000 ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР 4 ЦИЛ 1.6 л 1993-1997 МАЗДА 626 6 Цил 2,5 Л 1999-2001 СУЗУКИ ВИТАРА 4 цил 1,6 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации