.

Забранети индустрии Забранети земјиште интензивни пејзаж фантазија графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатено wallид уметност, дизајн од Мат

Забранети индустрии Забранети земјиште интензивни пејзаж фантазија графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатено

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : вегетација, растение, личност, човечка, на отворено, земја, цицач, животно, коњ, фантазија, забава, игра. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Матеус Лопес Кастро.

Детални спецификации