.

Честитки Дипломирањето Балон Тежина

Честитки Дипломирањето Балон Тежина

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Смрека вашиот балон букет со користење На Нашите Честитки Дипломирањето Балон Тежина! Одликувајќи се со раб од црна фолија, шарен текст и капачиња за град, оваа мини торба за подароци со балон тежина ќе изгледа особено научно на вашиот баш за дипломирање. Оваа тежина е совршена за закотвување до 15 балони од латекс или 40 балони од фолија. Прославете важна пресвртница и купувајте ги останатите наши достапни резерви за забави во град. 1 Честитки Дипломирањето Балон Тежина. Град Партија Балон Тежина мери 3.25 "х 2.5 " х 1.75". Држи до 15 латекс балони (12") или 40 фолија балони (18"). Совршен за забава за матура во средно училиште или колеџ. Комбинирајте со повеќе материјали за дипломирање.

Детални спецификации