.

Mга Менс Панталони Машки Обичен Среден Струк Панталони Краток Товар Панталони Цврст Џеб За Спојување Шорцеви Со Врвки Мода Цврста Лабава Панталона Кратки Тенки Мо?

Mга Менс Панталони Машки Обичен Среден Струк Панталони Краток Товар Панталони Цврст Џеб За Спојување Шорцеви Со Врвки Мода Цврста

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Големина : М Половината : 68см/26.77" Должина : 53см/20.87" Големина : Л Половината : 71см/27.95" Должина : 55см/21.65" Големина : XL Половината : 74см/29.13" Должина : 57см/22.44" Големина : ХХЛ Половината : 77см/30.31" Должина : 59см/23.23" Машки обичен товарен панталон со среден струк цврст Џеб за спојување шорцеви со врвки можеме да гарантираме Дека Целокупниот Стил Прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Специфики на предметот : Сезона : Цела сезона Пол : Мажи Материјал : Памучна Декорација : Врвка За Влечење/Џебен Појас Тип : должина на Панталони Со Среден Струк : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Дневна/Секојдневна Силуета : Редовно што добивате : 1 Х Машки Шорцеви Карактеристика : л Специјална Врвка За Влечење/џеб/сплет дизајн л изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л Шорцеви, Цврсти, Врвки За Влечење Л Погоден За Дневен/Секојдневен изглед Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Мажи Обични Еднобојни Џебни Товарни Товарни Исечени Панталони Црвени XXL. мажи панталони секојдневен тенок одговара модни панталони џогери фармерки. Машки Спортски Панталони со Џебови Со Патент Отворено Дно Атлетски Панталони за Џогирање, Вежбање, Теретана, Трчање, Тренинг. Карактеристики : висококвалитетниот материјал на машките џогер панталони е со мала тежина и воздушен. Може да се чувствувате фит и да дишете за време на секојдневно носење и вежбање. Прилики : панталоните за џогирање за мажи се добар избор за трчање, возење велосипед, патување, риболов, вежбање на отворено и секаков вид вежби или активности поврзани со фитнес или само за секојдневно секојдневно носење. Повод Совршен За прошетка внатре / надвор, јога, спиење, одмор во дневна соба, плажа, одлично за жешките летни денови.го прави удобен и без стрес за време на вашите активности. Машки Водоотпорни Карго Панталони Еластични Повеќе Џебни Воени Машки Панталони Џогери На Отворено Панталони Плус Големина Тактички Панталони Мажи. Машки Товарни Панталони Машки Обични Мулти Џебови Воени Тактички Панталони Со Големи Димензии Машка Облека Армија Директно Зимски Панталони панталони. Машки Панталони Машки Џогери Цврсти Мулти-Џебни Панталони Спортски Панталони Мажи Панталони Хип хоп Харем Џогери панталони. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,1556 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат.

Детални спецификации