.

Фореспар Мф Марелон Вода Цедилка, 1-1 2

Фореспар Мф Марелон Вода Цедилка, 1-1 2

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Нови Конектори Со Навој преку трупот forespar 906016 Модел CF251 Глава Печурка 1-1/4 " Должина 3" : Изработена од стакло засилена со висока јачина марелон. Идеален за употреба над или под водната линија. Мора да биде инсталиран со соодветна постелнина соединение. Препорачајте максимално поставување на вртежниот момент од 20 фунти/стапки. Forespar Mf810 Марелон Вода Цедалка, 1-1/2" : Изработени Од Марелон и се одликува со интегрален држач за монтирање и јасен поликарбонат капак за подготвен преглед. Корпата за цедилка од нерѓосувачки челик може лесно да се отстрани за чистење. Стапката на проток е 40 ГПМ. Модел : MF810. Пристаништа : 1-1/2" АНП.

Детални спецификации