.

Густ и Лесен Задебелен Пијалок, оз. Порција Чаша, Слива, Подготвена За Употреба Нектар, Случај на 24

Густ и Лесен Задебелен Пијалок, оз. Порција Чаша, Слива, Подготвена За Употреба Нектар, Случај на 24

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Одличен вкус и изглед. Погодно спакувано 6/46 унца или 24/4 унца. Опциите вклучуваат Хидролит, сокови, пијалоци и сега Праска Манго Без Шеќер. Тестиран за исполнување на стандардите ЗА НДД и ИДДСИ. Претходно задебелени течности се заштеда на трудот и постојано истиот вискозитет.Обезбедува 100% од препорачаната дневна потреба За ВИТАМИНСКО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак И Репродуктивна Штета - www.P65 Warnings.ca.gov Дебел И Лесен Задебелен Пијалок 72461 4 Мл Случај од 24, Вкус На Сливи.

Детални спецификации