.

Ли Бојс Премиум Појас Шорцеви, Големини 4 - И Хаски

Ли Бојс Премиум Појас Шорцеви, Големини 4 - И Хаски

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Шорцевите На Ли Бојс-Еластични Памучни Товарни Шорцеви со Појас се одличен начин за ажурирање на најважните работи за плакарот на вашиот син за новата сезона. Овие удобни товарни шорцеви се сите ваши мали активни потреби на момчето за потоплите месеци, со удобни странични и задни џебови за поголема разноврсност. Подгответе го вашиот син за потоплото време во пар лесни памучни шорцеви. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН ЛИ : Истегнати Памучни Товарни Шорцеви Со Ремени За Момчиња; Ли е иконски американски бренд за тексас и секојдневна облека кој намерно дизајнира облека за да ве инспирира да живеете живот во движење. ВИСОК КВАЛИТЕТ : овие класични памучни товарни шорцеви остануваат светли и свежи, се мијат после миење; Долготрајни низ сите авантури и излегувања на вашето мало момче; растегливата ткаенина од диагон погодна за Кожата ќе го одржува вашето активно момче удобно; Совршени летни шорцеви За Момчиња што ќе го натераат да се истакне каде и да оди. КАРГО ШОРЦЕВИ За МОМЧИЊА : Без разлика дали вашето мало момче ужива да го поминува летото активно или да се релаксира на плажа, овие дише и лесни растегливи товарни шорцеви за момчиња ќе му помогнат да извлече максимум од својот летен одмор; Совршени шорцеви За пешачење, кајакарење, возење велосипед, одење на долги прошетки, трчање, џогирање, спортување и удирање на брегот; Идеални летни шорцеви за секое активно мало момче. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : овие памучни летни шорцеви За големи момчиња вклучуваат длабоки странични џебови и товарни џебови со издржливо затворање за да му олеснат на вашето мало момче да ги чува сите негови најважни работи и да ужива во денот; овие товарни шорцеви со ремени удобно се прилагодуваат на големини помеѓу нив и доаѓаат во различни бои за да се осигурате дека ќе најдете совршен пар што одговара на неговиот уникатен стил. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Ажурирајте ја летната колекција на вашиот син со и висококвалитетни памучни карго шорцеви; Со повеќе бои и големини, овие товарни шорцеви за мали и големи момчиња ќе го подготват вашиот син топло време и ќе го одржуваат удобно цел ден во паркот, игралиштето или околу куќата; пар издржливи летни шорцеви ќе направат прекрасен роденденски или Божиќен подарок; Набавете ги овие летни шорцеви за вашиот син, внук, помал брат, внук, братучед или пријател.

Детални спецификации