.

Домино Силиконска Епоксидна Мувла Силиконски Сам Занаети Изработка На Мувла Силиконска Смола Домино Мувла

Домино Силиконска Епоксидна Мувла Силиконски Сам Занаети Изработка На Мувла Силиконска Смола Домино Мувла

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Опис. Оваа ставка е силиконски калап дизајниран за домино. Изработен од врвен силиконски материјал кој е безбеден и без мирис, совршен е ЗА сам занаетчиски проект. Тоа е издржливо и практично. Само искористете ја вашата имагинација и искористете го ова за да направите посебен подарок за вашите пријатели и семејство. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Силикон . - Големина : 20, 20Х18, 30Х0, 80см/7, 94Х7, 19Х0, 31ин. - Силиконскиот калап е лесен за расклопување, отпорен на кинење, не е лесно да се деформира, пере и прилично издржлив, за да ви служи долго време. - Лесен за ракување, со калапот, можете брзо и лесно да направите деликатни домино занаети. - Изработен од силикон, со одлична еластичност и одлична висока јачина отпорна на кинење. Мазниот ентериер го олеснува расклопувањето по целосно излекување. - Производот е направен со извонредна изработка и има одлична издржливост и практичност. - Направен со одлична изработка, тој е мазен и удобен и не се лепи. Силиконскиот калап лесно се расклопува, отпорен на кинење, не е лесно да се деформира, пере и е прилично издржлив, за да ви служи долго време. |Лесен за ракување, со калапот, можете брзо и лесно да направите деликатни домино занаети. / Изработен од силикон, со одлична еластичност и одлична висока јачина отпорна на кинење | Мазниот ентериер го олеснува расклопувањето по целосно излекување. / Производот е направен со извонредна изработка и има одлична издржливост и практичност |

Детални спецификации