.

Женски Кристално Сребрен Тон Букет Цвет Солза Голем Прекрасен Букет Брош Игла

Женски Кристално Сребрен Тон Букет Цвет Солза Голем Прекрасен Букет Брош Игла

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Создадените кристали блескаат со слатка светлина и изгледаат живописно.Финиот камен Циркон, совршена идеја, најдобар подарок за себе или роднини и пријатели. Елегантен и вкусен - ова е вид на брош што можете да го носите на повеќето капи или шалови, за да ја паметите работната облека или да ја носите на забави или на вечерно излегување. Добар квалитет-убава цврста игла прикачена на задниот дел од секоја брошка. Убаво-блеска само на дневна светлина, а камоли на сонце. ако го носите ова на сонце, ќе им се восхитуваат оние што го виделе. Специјален дизајн - тоа е елегантна форма на лебед и прави добар подарок за елегантни жени, особено балетски танчери.

Детални спецификации