.

Флолео Женски Врвови Клиренс Fall Женски Тркалезен Врат Мода Со Долги Ракави Есенски Зимски Врвови За Печатење Дуксер

Флолео Женски Врвови Клиренс Fall Женски Тркалезен Врат Мода Со Долги Ракави Есенски Зимски Врвови За Печатење Дуксер

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Женски Тркалезен Врат Мода Со Долги Ракави Есенски Зимски Врвови За Печатење Дуксеркарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На Тркалезен врат : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови ќе Се чувствувате удобно Да Ги Носите Овие Врвови; Обезбедувајќи Ви Удобно Искуство При Носење. ●СПЕЦИЈАЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ+Блузи За Блокови Во Боја/Блуза За Печатење, Кошули со Долги Ракави, Тркалезно Деколте/В Врат, Врвови Од Туника, Секојдневни, Слатки и Стилски. Врвовите е касаул шик и никогаш надвор од датумот. Шиењето на класичните бои има силен контраст, што го прави овој врв многу модерен и ве прави попривлечни. ①РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ се Погодни за дома, работа, патување, улица, шопинг, канцеларија, датум, забава, спорт итн. Најдобри подароци за семејството и пријателите. €ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ}Совршено носење со фармерки, хеланки, панталони, спортски панталони, чизми во пролет, fall и зима, таков шик и симпатичен изглед. Можете исто така да го носите под палто или јакна во текот на зимата. Задолжителни женски врвови во вашата гардероба. €УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ floleo Перат, Се Мијат Во Ладна Вода и Не Белилото, Висат Или Линија Сува. Ве молиме погледнете Ја табелата Со големина На Флолео пред да нарачате, а не табелата со големини. Сите други прашања, ве молиме кажете ни слободно!.

Детални спецификации