.

Метал 36 Сала Конзола Акцент Табела, Бела

Метал 36 Сала Конзола Акцент Табела, Бела

DEN 8020.32

Од стока
Во магацинот

Оваа акцентна маса за конзола во сала е совршен начин за додавање современ стил во вашиот дом. Идеален за влезови, ходници или каде и да сакате да ги покажете вашите омилени парчиња акцент, оваа деми луна маса беспрекорно ќе се вклопи со секој декор. Одликувајќи се со бела метална основа со проѕирен врв од калено стакло, нагласена со модерен кружен дизајн, оваа модна маса за конзоли напред ќе обезбеди долгогодишно уживање.Карактеристики Модерна И софистицирана површина на белиот метал за прикажување на вашите омилени парчиња добро се вклопува со повеќето декор може да се користи како конзола за сала или софа : Современа Боја : Бела,Чист Материјал : Метал,Калено Стакло Големина На Производот : 36"L x 16"W x 31,75"HMade Во Кина Метал 36" Сала Конзола Акцент Табела, Бела : Модерна и софистицирана бела метална завршница. Доволно површина за прикажување на вашите омилени парчиња. Добро се вклопува со повеќето декор. Димензии : 36"Л х 16"В х 32" Х. Модел# јас 2122.

Детални спецификации