.

Правоаголен Студент Изолиран Пренослив Ручек Бо-Крајниот Ручек Бо За Во Движење

Правоаголен Студент Изолиран Пренослив Ручек Бо-Крајниот Ручек Бо За Во Движење

DEN 398.24

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во kqjqs. ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во KQJQS. KQJQS има за цел да им обезбеди на потрошувачите артикли со низок квалитет на цените И колку повеќе купувате, толку повеќе пари заштедувате ЗАБЕЛЕШКА : Сите артикли се по ценовни цени. Online 24 Часа Онлајн : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим KQJQS, ние ќе го решиме за вас. ✈Брза Испорака : Испорачана на време во рок од 48 часа. Времето на испорака е 7-430 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас. Kqjqs ® Големи Зделки И Дозвола, Купи повеќе зачувај повеќе qjqs. Правоаголна Кутија За Ручек Студентска Изолирана Кутија За Ручек Пренослива Кутија За Ручек. Карактеристики : . Пп материјал за храна, може да се загрее во микробранова печка /отпорност На Висока температура, не е лесна за деформација, безбедна за употреба. Дизајнот на бравата е издржлив и издржлив, капакот е опремен со клипови од двете страни, кои се тесни, цврсти и издржливи. Задебелен запечатувачки прстен за запечатување и спречување на истекување и дизајн на две странични брави со вграден запечатувачки гумен прстен за двојно запечатување и сеопфатна заштита. Не се плаши од тресење, безбеден за носење и не истурање /силиконски прстен+тока=безбеден и смирувачки. Отстранлива и подвижна партиција /Силиконски прстен+тока=безбедна и смирувачка. . пакетот вклучува : 1*кутија за ручек. . . . Висок квалитет и професионални : нашите украси За Ноќта на Вештерките се направени со висококвалитетни материјали, како одраз на удобен, едноставен и врвен животен концепт. Лесен за употреба и ракување : нашите производи се дизајнирани за погодност, што ви олеснува да го декорирате вашиот дом за сезоната На Ноќта на Вештерките. Безбедно и еколошки : ние даваме приоритет на безбедноста и одговорноста за животната средина во производството на нашите украси, обезбедувајќи безгрижно искуство. Уникатен и модерен дизајн : Нашите украси се издвојуваат од толпата со нивниот уникатен дизајн, додавајќи допир на стил на вашите свечености За Ноќта на Вештерките. Голема вредност за парите : искористете ги нашите ниски цени и зделки за царинење за да заштедите пари додека уживате во врвни украси за Ноќта на Вештерките.

Детални спецификации