.

Клиренс Фустани За Жени Лето Цврст Круг Вратот Долги Ракави Одмор Здолништа Фустан Црн М

Клиренс Фустани За Жени Лето Цврст Круг Вратот Долги Ракави Одмор Здолништа Фустан Црн М

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Есенски Цврст Каузален Тркалезен Врат Фустан За Одмор Со Долги Ракавикарактеристики : 1.Карактеристики : Цврст, Секојдневен,Абење,Тркалезен Врат,Удобен,тилски и моден дизајн, Есенски Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Производ information : Season : Autumn Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан . Овој секојдневен лабав фустан за смена е мек и удобен за носење. Изработен е од пријатна, висококвалитетна сатенска ткаенина. Дише и ќе биде одлично за сите временски услови. Боите се живописни и навистина убави. Ткаенината се чувствува многу убаво и меко против кожата, ќе ви се допадне откако ќе ја пробате. Ќе добиете толку многу комплименти додека го носите ова !. €2023 Елегантен И Шармантен Фустан - - - - еластичниот материјал совршено ја прегрнува вашата фигура и кројот на телото создава заводлива силуета со неправилен дизајн на полите за да ги измените линиите на вашето тело, горенаведената должина на коленото и предниот изглед на обвивката ве прави да изгледате потенок и продолжена должина на нозете. ●Макси/Миди/Свечени/Коктел Фустани за Жени - - - - квадратна јака, надвор од рамото, жилаво самостојно рамо, вратоврска назад, отворен грб, рушена биста, чаден струк, еластичен висок струк, ракав со фенер, 1/2 ракав, долг ракав, еластична манжетна, над должината на коленото, мини фустан, линија, тенок фит, замав и елегантен гроздобер стил. ●Секојдневен Летен Фустан Со О-Врат/В-Врат - - - - основниот летен фустан е костум за секојдневен, дневен, шопинг, салон, одмор, вечерна забава, свадба, матурска, коктел, клуб, бар, запознавање спарување со додатоци . Погоден и за породилно до 8 месеци, Секојдневен стил и популарен изглед во целата сезона, особено летото и пролетта. ●Совршено За Спарување Со - - - - овој женски миди фустан може да одговара на различни стилови на мали додатоци, да се комбинира со високи потпетици, чизми, јакни, блејзери и така натаму. Стилскиот дизајн ве прави шармантни. Само пристоен миди фустан, може да стане главен во вашата гардероба. фустани за жени; фустани; женски фустани; фустани со плус големина; фустани со плус големина; летни фустани за жени; макси фустани за жени; свечени фустани за жени; пролетни фустани за жени; дозвола за женски фустани; плус големина женски фустани; фустани за жени 2023; летни фустани за жени 2023; пролетни фустани за жени 2023; женски фустани; црни фустани за жени; бел фустан жени.

Детални спецификации