.

Клиренс Кардиган За Жени Лесен Долг Ракав Божиќна Карирана Кардиганска Блуза Секојдневен Отворен Преден Пад Покрива Со Џебови

Клиренс Кардиган За Жени Лесен Долг Ракав Божиќна Карирана Кардиганска Блуза Секојдневен Отворен Преден Пад Покрива Со Џебови

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

МЕРКИ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ при ПЕРЕЊЕ : се препорачува миење раце со вода со ниска температура или машинско перење со иста боја.Удобно И Топло.Материјал : Овој Обичен Руно Меки Отворени Предни Кардигани Палта Јакни Е Изработен Од Висококвалитетен И Пријателски За Кожата Материјал, Дефинитивно Подигнете Дуксери За Жени Топли Јакни Од Есенско Зимско Руно МанжетнаОбични нејасни руно долги ракави кардиган со качулка за жени е совршен за носење со хеланки, фармерки, тенки врвови, високи потпетици, чизми,патики за трендовски изглед во студениот ден.

Детални спецификации