.

Летни Плисирани Врвови За Жени Блузи Со Кратки Ракави Со Точки Копче Надолу V Вратот Врвот Лабава Туника Блуза

Летни Плисирани Врвови За Жени Блузи Со Кратки Ракави Со Точки Копче Надолу V Вратот Врвот Лабава Туника Блуза

DEN 184.16

Од стока
Во магацинот

84 "Length Должина : 76cm/29.88 "Рамо : 40cm/15.06 "Length Должина : 74см/29. Големина : Lust Биста : 108cm/42. Женски облечени врвови женски облечени врвови женски фустани врвови женски исечени резервоари женски врвови женски врвови женски обични врвови женски камизолни резервоари женски деловни обични врвови женски бохо врвови женски костуми за тело врвови женски блузи и блузи облечени женски блузи и блузи обични женски блузи и врвови женски црни врвови женски бикини врвови женски основни врвови женски атлетски врвови жени 3/4 ракав блузи и блузи жени 3/4 ракав врвови жени тренингот врвови жени врвови облечени обични жени блузи и блузи.45 "Length Должина : 75cm/29.ГОЛЕМИНА СТОЛ : Големина : С Биста : 96см/37.75 "Ракав : 25cm/9.14 "Ракав : 26cm/10.35 " Ракав : 24cm/9.57 " Ракав : 22см/8. Големина : М Биста : 102см/40.52 "Рамо : 39cm/15. Погоден за одмори, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или излегување.Quelcome ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО DRINDF STORE quvre Функција : Убави блузи за подароци за парови .96 " Ракав : 23см/9.66 "Length Должина : 73см/28.16 "Рамо : 38см/14.Постојат модерни кратки sleeves.24 "Рамо : 41cm/16.

Детални спецификации