.

Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 1985-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1986-БУИК ЛЕСАБРЕ

Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 1985-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1986-БУИК ЛЕСАБРЕ

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Gsp Држачите За Мотори се дизајнирани да ги надминат Speicifcations OE во вклопување, функција и леснотија на инсталација. ГСП користи само материјали со врвен степен за долговечност на производот. ГСП го поддржува овој производ со водечка индустрија, 18 Мт, 18.000 милји гаранција (кое и да е прво). GSP NCV10521 Gsp Нова CV Оска Одговара Изберете : 1985-1991 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1986-1991 BUICK LESABRE 1986-1990 OLDSMOBILE ДЕЛТА 88 1985-1991 КАДИЛАК ФЛИТВУД 1985-1989 BUICK ELTRA 1991 BUICK ПАРК АВЕНИЈА 1985-1990 ОЛДСМОБИЛ 98 1986-1988 Кадилак Елдорадо 1990 буик електра ПАРК АВЕНИЈА 1987-1989 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 1987-1988 КАДИЛАК АЛАНТЕ 1986-1988 КАДИЛАК СЕВИЉА 1986-1988 ОЛДСМОБИЛ ТОРОНАДО 1986-1988 БУИК РИВИЕРА 1990-1991 ПОНТИЈАК Боневил Јји и Повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации