.

Хаит Дами Лето Сарафан Ракав Миди Фустан Цветни Печатење Туника Фустани Партија Одмор V Вратот Сина XS

Хаит Дами Лето Сарафан Ракав Миди Фустан Цветни Печатење Туника Фустани Партија Одмор V Вратот Сина XS

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Фустани За Нишање, Летен Сарафан, Боемски Фустан Тип На Шема : Цветен Принт, Геометриски Печатен Дизајн : 3/4 Ракав, V Врат, Копче Долна Боја : Сина, Црна, Зелена(По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 100% Полиестернеклин : V Должина На Ѓердан : Должина На Средниот Ракав : 3/4 Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Замав Фустан. В Дизајнот на Вратот и Цветниот Принт Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Миди Фустани Со Копчиња, Фустан Од Кошула Со 3/4 Ракави, Фустан Со Геометриски Принт, Летен Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Миди Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Миди Фустан, Летни Фустани, Боемски Фустан, Сарафан на Плажа, Празничен Фустан За Забави, Фустан Со Туника. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Миди Фустан Со 3/4 Ракави, Фустан Со Туника Против Вратот, Цветен Фустан Од Бохо, Сарафан На Плажа, Правејќи Да Изгледате Елегантно и Привлечно. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Секојдневен, Дневен, Плажа, Одмор, Отворено, Патување, Забава, Шопинг, Датум На Вечера и Други Настани. Натпревар-Цветниот Миди Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации