.

Кошули За Женски Летни Обични Модни Памучни Ленени Печатени Женски Кошули Со Кратки Ракави Темно Сива М

Кошули За Женски Летни Обични Модни Памучни Ленени Печатени Женски Кошули Со Кратки Ракави Темно Сива М

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Женски Летни Секојдневни Модни Памучни Ленени Печатени Женски Кратки Ракави Кошули . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Памучни Бои : Црна,Сива,Темно Сива,Бела,Зеленило : С,М,Л,XL,Xxlsleve Должина : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патување : 1 Еез Жени блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Женски кошули и блузи; облечени врвови за жени; женски работни блузи; женски блузи за професионална работа; женски блузи; шифон блузи за жени; женски блузи и блузи; блузи за жени; женски блузи и блузи; женски врвови; женски облечени блузи; женски блузи и блузи облечени; работни блузи за жени; женски врвови блузи; жени облечени блузи и блузи; дами блузи; блузи за жени работат секојдневно; облечени блузи за жени; работни врвови за жени;.

Детални спецификации