.

Машки Кратки Панталони Удобен Салон Секојдневен Мек Опуштен Фит Секојдневно Носење Мода Пријатни Дневни Панталони Еластичен Струк Еднобојни Шорцеви СО Џеб Бел ХХ

Машки Кратки Панталони Удобен Салон Секојдневен Мек Опуштен Фит Секојдневно Носење Мода Пријатни Дневни Панталони Еластичен

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

< Kijblae Жените Облека Се Занимава Денес е-мејл одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за квалитет, логистика и големина поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за ноќта на вештерките, блузи, палто, јакна, кошула, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, комплет итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој специјален дизајн фустан и ќе ви го украде срцето, и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 5.За секојдневно носење. Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Waistline : Natural Decoration : не ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Совети ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. ПРЕБАРУВАЊЕ : шорцеви машки лесни товарни шорцеви машки шорцеви тенки шорцеви менс пејсли шорцеви менс над коленото шорцеви менс 8 инчни шорцеви за мажи свилени шорцеви машки шорцеви за товар машки шорцеви за растегнување на товар шорцеви за мажи обични 7 инчни инсем машки црни шорцеви 5 инчни инсем машки памучни шорцеви за спиење машки ледени свилени шорцеви машки шорцеви бели машки шорцеви ЕЛАСТИЧЕН појас машки шорцеви машки шорцеви графички машки нови шорцеви менс жан шорцеви 38 машки фустан шорцеви 9 инчен инсем менс 3хл шорцеви мажи 5,5 инчни шорцеви машки меки шорцеви машки шорцеви долги машки бели фустани шорцеви машки тен панталони,секојдневни шорцеви,секојдневни панталони. машки шорцеви машки шорцеви 2 пакети машки шорцеви машки удобни шорцеви машки шорцеви 42 половини машки шорцеви 7 инчни машки шорцеви менс ххл шорцеви машки шорцеви шорцеви за мажи 9 инчни машки шорцеви големина 40 машки шорцеви црни тексас шорцеви . Материјал : Полиестер, Дише,воздушен и Лесен Моден стил,удобен допир. машки мали шорцеви за тинејџерски момчиња машки црни шорцеви обични машки шорцеви 36 половината машки шорцеви дневна машки есенцијални шорцеви машки шорцеви ххл машки карго шорцеви машки тексас шорцеви машки еластични половини каки шорцеви машки шорцеви 8 инчен машки базен шорцеви . Модни и секојдневни Панталони, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. Мека. Растеглив. Удобни Панталони за Џогер машки шорцеви со врвки од 7 инчи машки шорцеви со големина 30 машки памучни атлетски шорцеви со џебови машки шорцеви со средно трчање шорцеви со машки дезен шорцеви за мажи шарени шорцеви за мажи машки шорцеви за истегнување 44 шорцеви за истегнување на половината . ЗАБЕЛЕШКА : Миење Раце. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Детални спецификации