.

Мулти-доверба Сапун Цвет Во Кутија, Миризливи Есенцијално Масло Бања Сапун Подарок За Денот На Вљубените Денот На Благодарноста

Мулти-доверба Сапун Цвет Во Кутија, Миризливи Есенцијално Масло Бања Сапун Подарок За Денот На Вљубените Денот На Благодарноста

DEN 1023.20

Од стока
Во магацинот

Сапун Цвет Во Кутија, Миризливи Есенцијално Масло Бања Сапун Подарок За Денот На Вљубените денот На Благодарноста. Покажете ја вашата љубов со оваа извонредна картичка!. Секој што ќе добие толку убава картичка со вашите искрени желби ќе биде допрен. Како да се користи : . За раце : Излупете еден ливче, навлажнете ја раката и истријте. Еден ливче е повеќе од доволно за едно перење. За капење : Едноставно фрлете неколку цветни ливчиња во кадата со полу-исполнета топла вода. Пената создава освежувачка, миризлива бања. Спецификација. Боја : светло розова, виолетова, сина, црвена бела, портокалова жолта, розова, портокалова, црвена. Материјал : сапун цвет. Големина на кутијата : 16, 2х16, 2х8, 2см. Содржина На Пакетот. Кутија за подароци од 1 парчиња х . 1pc x честитка. 1 кутија цвеќиња од сапун. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Безбедно и нетоксично : нашите цвеќиња од сапун користат растителни есенцијални масла, кои се еколошки и не содржат токсични материи, уште повеќе се грижат за вашата кожа. Мирисна и Убава : овие цвеќиња во кутијата се направени од сапуни, имаат прекрасен изглед со природен и пријатен мирис, може да се стават во бањата или да се користат на вашите раце за долготраен мирис. Богата Пена : овие цвеќиња од есенцијално масло брзо се раствораат во вода и произведуваат богата пена. Тие можат ефикасно да ви помогнат да ги дезинфицирате бактериите додека ви носи пријатно расположение, мирисот го балансира вашиот ум и тело. Домашен Декор : Овие сапуни за капење доаѓаат во тркалезна кутија за подароци што можете да ја користите како украс во вашиот дом, исполнувајќи ја просторијата со опоен цветен мирис без разлика каде е поставена. Убав Подарок : Убави и практични цветни сапуни во кутија, одличен подарок за љубовник, сопруга или мајка да ја изразат својата љубов. Совршен за Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Жената, Денот На Учителот, Божиќ, Денот на Благодарноста, родендени и годишнина итн.

Детални спецификации