.

Титаниум Стерлинг Сребрена Плетенка Вметнување Четкана И Античка Лента

Титаниум Стерлинг Сребрена Плетенка Вметнување Четкана И Античка Лента

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток за секоја сезонаизразете се и прославете ги посебните моменти од животот со нашата колекцијаедноставно парче накит во уникатно уметничко дело што може да се носи, кое е само за вас спецификации : Антички И Четкан Примарен Материјал Боја : Двотонметал : Титаниум/Сребрен Двобоен Примарен Материјал : Титаниум/Сребрен Двобоен Основен Материјал : Титаниум/Сребрен Двобоен-тонеинлеј материјал : стерлинг сребрен тип : свадбени бендовигравабилно : јесринг фит : удобност лента ширина : 8 mmsize : 13 просечна тежина : 5.29 g-sku : qltyg3110 титаниум стерлинг сребрена инлеј 8mm Саб / Полски Бенд-Во Титаниум И Сребро - Атрибути На Производот : - Четкано - Антички Финиш - Гравирање - титаниум истерлинг сребрена бесплатна кутија за накит подготвена за подароци - опции за големина на прстен : 10 11 12 13 14 15 6 7 8 9- Гравирање Титаниум и сс Четкани Антички -.

Детални спецификации