.

Мејбелин Супер Престој Шминка За Подлога Во Прав, Целосна Покриеност, Природна Беж, 0. оз

Мејбелин Супер Престој Шминка За Подлога Во Прав, Целосна Покриеност, Природна Беж, 0. оз

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Мејбелин Супер Престој Шминка За Подлога Во Прав, Целосна Покриеност, 220 Природна Беж, Преполна со пигменти што одговараат на боите, оваа долготрајна формула ја обезбедува нашата највисока покриеност на основата досега во прав! Оваа шминка во прав со целосна покриеност има кремаста текстура која лесно се меша и се лизга на кожата за мат финиш. Од Класичен слонова Коска и Фер Порцелан До Златна Карамела и Јава, оваа фондација за прав со висока покриеност е достапна во широк спектар на нијанси што одговараат на тен. Мејбелин Супер Престој Шминка За Подлога Во Прав, Целосна Покриеност, 220 Природна Беж, 0,21 мл Шминка во прав Со Целосна покриеност. Фондацијата за Супер Престој на мејбелин има мат финиш со долготрајно носење. Носете 16 часа. Покриеност на течна основа со финиш на прав. Оваа фондација за прав со висока покриеност е достапна во широк спектар на нијанси што одговараат на тен.

Детални спецификации