.

Кофа Шеф Про Пад-Дното Gatemouth во. Торба за алат, Во Црно, 68018

Кофа Шеф Про Пад-Дното Gatemouth во. Торба за алат, Во Црно, 68018

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Од Професионалната Серија Boss® Boss, Револуционерната Торба За Алатки Pro Drop-Dony се одликува со комплетен оддел за дното на падот, со прилагодливи разделувачи, за безбедно складирање. Направена за професионалец, и изградена со тешка категорија 1680 2-слоеви поли ткаенина, оваа торба може да се пофали со обликувано, водоотпорно дно за заштита на содржината на торбата. Одделот со паѓачко дно е прицврстен со двојно затворање на бравата и патент и доаѓа со прилагодливи разделувачи за држење резервни батерии, додатоци и кутии за прицврстување. Други карактеристики вклучуваат водоотпорен патент за да ја одржувате содржината сува, држете ги рачките на рачката што остануваат во исправена положба, вкупно 16 џебови и повлечете рачки на двата краја на торбата. Отстранлив, обложен ремен за рамо може да се прилагоди за прилагодено вклопување. 1680 Тешки поли ткаенина. Обликувано, водоотпорно дно. Држачи за рачка за држење. Отстранлив обложен ремен за рамо. Странични рачки за влечење и водоотпорен патент и прозорец за ИДЕНТИФИКАЦИЈА. Спуштете ја долната преграда со разделувачи за да организирате додатоци. 30 литри простор за складирање.

Детални спецификации