.

Патување Вметнете Чанта Голема Обложена Торба За Складирање Организирајте Ги Сите Уредни Водоотпорни Кеси

Патување Вметнете Чанта Голема Обложена Торба За Складирање Организирајте Ги Сите Уредни Водоотпорни Кеси

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Патување Вметнете Чанта Голема Обложена Торба За Складирање Организирајте Ги Сите Уредни Водоотпорни Кеси . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : . Стил : Мода. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Најлон. Повод : Повик. Големина : 28,5 см х 17см х 9,5 см (11,2 "х 6,7 " х 3,7"). Содржина На Пакетот. 1 х Торба За Складирање. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : оваа торба е изработена од висококвалитетен најлон, пренослив и компактен,лесно се држи во чанта, ви дава добро искуство. ПРАКТИЧНО : Лесно се вади/внесува кога сакате да менувате кеси, две прегради со патент и повеќе џебови и слотови ги држат сите неопходни работи на уреден и организиран начин. ДИЗАЈН : оваа чанта има еден голем џеб, четири мали џебови, два џеб со патент и пет мрежести џебови. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Совршен За држење козметика, мобилен телефон, картички, пенкала, клучеви, чанта, шминка и други основни предмети. ФУНКЦИЈА : можете да чувате се што е лесно достапно со овој практичен организатор. Мала тежина и перат. Најдете ги најитните работи во секое време насекаде.

Детални спецификации