.

Клиренс Фустан

Клиренс Фустан

DEN 335.68

Од стока
Во магацинот

Дами Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Пуловер Чипка Печатен Резервоар Фустанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Shoulder Hip Length S100cm/39.37"35cm/13.78"134cm/52.76"90cm/35.43"M104cm/40.94"36cm/14.17"138cm/54.33"91cm/35.83"L110cm/43.31"37cm/14.57"142cm/55.91"92cm/36.22"XL116cm/45.67"38cm/14.96"146cm/57.48"93cm/36.61"XXL122cm/48.03"39cm/15.35"150cm/59.06"94cm/37.01" Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 35cm/13.78"Hip : 134cm/52.76"Length : 90cm/35.43"Size : MBust : 104cm/40.94"Shoulder : 36cm/14.17"Hip : 138cm/54.33"Length : 91cm/35.83"Size : LBust : 110cm/43.31"Shoulder : 37cm/14.57"Hip : 142cm/55.91"Length : 92cm/36.22"Size : XLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 38cm/14.96"Hip : 146cm/57.48"Length : 93cm/36.61"Size : XXLBust : 122cm/48.03"Shoulder : 39cm/15.35"Hip : 150cm/59.06"Length : 94cm/37.01" Табела Со Големини : Големина : С биста : 100см/39,37" Рамо : 35см/13,78" Колк : 134см/52,76"Должина : 90см/35,43" Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 36см/14,17" Колк : 138см/54,33"Должина : 91см/35,83" Големина : L биста : 110cm/43.31" рамо : 37cm/14.57" колк : 142cm/55.91"должина : 92cm/36.22" големина : xl биста : 116cm/45.67" рамо : 38cm/14.96" колк : 146cm/57.48 " € ткаенина : Висококвалитетна мека ткаенина која е растеглива и лесен. ①Прилики : Секојдневен, дневен, плажа, одмор, забава, патување, вечер, шопинг, на отворено, стил на работа. Ажурирајте ја вашата гардероба со нашите женски врвови и спојте ја со појас/ѓердан/капа/модна торба/шал и потпетици за секси и шармантен изглед. ●Стандардна Големина На САД : Стандардна Големина НА САД, ве Молиме изберете ја вашата нормална големина за шик изглед. Перење перење : машинско перење Или рачно перење, закачете се да се исуши. Услуга : Доколку не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Детални спецификации