.

Сеадог Брод Кука Универзална Нишка 15 Предиво Четка

Сеадог Брод Кука Универзална Нишка 15 Предиво Четка

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Брод Кука Предиво мопкотон влакна насоки го прават ова ефикасен додаток за чистење за употреба во области кои бараат поголем притисок. Одговара на сите куки За бродови За Морски Кучиња и сите универзални уреди со навој. Универзално / Акме Предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на P65 Warnings.ca.gov. Сеадог 491107 Брод Кука Универзална Нишка 15" Предиво Четка : Инјектирани обликувани најлон/предиво. Нишките од памучни влакна обезбедуваат одличен додаток за чистење за области кои бараат поголем притисок. Одговара на Сите куки за бродови За Морски Кучиња и сите универзални уреди со Навој/Акме. Лесен за употреба.

Детални спецификации