.

Женски Летен Фустан За Боди Прилагодлив Ремен За Шпагети Ками Фустан Со Цврста Боја Без Ракави V Вратот Ручен Мини Фустан

Женски Летен Фустан За Боди Прилагодлив Ремен За Шпагети Ками Фустан Со Цврста Боја Без Ракави V Вратот Ручен Мини Фустан

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Бодикон Мини Фустан, Без Ракави V Вратот Краток Фустан, Партија Коктел Ruched Врвка Секси Фустан. Тип На Шема : Еднобојна, Ручана, Врвка За Влечење. Боја : Кајсија, Розова, Зелена, Сина, Вино Црвена, Црна (Опционално). Големина : L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95%Полиестер 5%Спандекс. Должина На Ракавот : Без Ракави. Вратот : V Вратот. Должина На Фустан : Мини. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Дневен, Куќа, Датум, Филм, Шопинг, Одмор, Забава, Коктел. Карактеристики : . 1. Материјал : Изработен од 95% полиестер 5% спандекс материјал. Висока ткаенина за истегнување, лесна и удобна за носење. 2. Карактеристики : без Ракави, рушен дизајн на врвка, секси плус големина краток мини ками фустан со силуета на бодикон. 3. Стил : Рушен тенок дизајн ја истакнува вашата совршена крива на телото и ве прави попривлечни. 4. Повод : Костум за секојдневен на отворено, коктел, специјална пригода, банкет, свадба, забава, вечер. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Стил - Женски Фустан За Тело, Фустан Без Ракави V Вратот Cami, Секси Ruched Жица Партија Клуб Мини Фустан. Материјал-Изработен од 95% полиестер 5% спандекс материјал. Висока ткаенина за истегнување, лесна и удобна за носење. Дизајн-Секојдневен фустан со низок v врат, богукон, без ракави, избрзан фронт, странична врвка, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој краток фустан совршен за работа, коктел, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Детални спецификации