.

Женски фармерки Плус Дозвола За Големина Жените Се Поклонуваат На Голем Џеб Лабав Тексас Секојдневен Мал Памук Кратки Панталони

Женски фармерки Плус Дозвола За Големина Жените Се Поклонуваат На Голем Џеб Лабав Тексас Секојдневен Мал Памук Кратки Панталони

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Жените Се Поклонуваат На Голем Џеб Лабав Тексас Секојдневен Мал Памук Кратки Панталони Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики,сигурен сум дека Ќе ви се допадне информации За Производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Без Декорација : Еластичен Стил : Мода Должина : Целосна Должина Одговара : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фармерки Големина На Половината Должина На Колкот С 64см/25.2" 92см/36.2" 36см/14.17" големина : с половината : 64см/25.2" Колк : 92см/36.2" Должина : 36см/14.17" Материјал : Ова Лето Шорцеви Се Направени Од Супер мека, кожата-пријателски ткаенина која е Еластична и Не-Деформирачки, со добра апсорпција на пот и Дишењето Да Им Даде на Жените Носат Овие Секојдневни шорцеви удобно искуство. Карактеристика : Суровини полите жан шорцеви за жени, жан шорцеви жени растеглива, жан шорцеви за тинејџерски девојки, жан шорцеви плус големина жени, тексас шорцеви жени секси, тексас шорцеви за девојки,тексас шорцеви за жени секојдневен лето,intished со затворање патент и копче, тенок одговара, шик и симпатична тексас шорцеви. Обични летни растегливи кратки фармерки тексас жешки панталони. Прилики : атлетските шорцеви можат да се спарат со секојдневна облека, спортска облека, елеци, Маици, кошули, блузи за резервоари, тесни блузи, лабави јакни, кошули за сонце, дуксери, дуксери, сандали, патики итн; Совршен За трчање, јога, тренинг, пешачење, лежење, вежбање, дружење, возење велосипед, пешачење, фитнес, спиење, дома, секојдневно носење и така натаму. Инструкции за чистење : рачно перење, ладно миење во машина.(температурата на водата е под 30 степени), користете четка за миење на фармерките, што може ефикасно да ја одржи оригиналната боја на фармерките. Нема белило. Исушете го воздухот, избегнувајте изложување на сонце. Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате; ве Молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. фармерки за жени, женски фармерки, фармерки левис за жени, фармерки, фармерки со ѕвонче за жени, фармерки со висок струк за жени, породилни фармерки, црни фармерки за жени, фармерки за жени со висок струк, џуди сини фармерки за жени, широки фармерки, фармерки за демократија за жени, фармерки за жени, фармерки за жени, одблесокот фармерки, црни фармерки, слаби фармерки за жени, широки фармерки за жени, директни фармерки за жени, фармерки за жени, мама фармерки со висок струк, женски фармерки, нови фармерки албум, искинати фармерки, фармерки за тинејџерки, ли фармерки за жени, плус големина фармерки за жени, фармерки со низок пораст, женски ремени за фармерки.

Детални спецификации