.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Ова Е Моето Среќно Место Флорида Ѕид Плакета

Колекцијата Ступел Домашен Декор Ова Е Моето Среќно Место Флорида Ѕид Плакета

DEN 553.60

Од стока
Во магацинот

Прикажи каде што секој може да види, Колекцијата На Ступел Дома Декор Ова Е Моето Среќно Место Флорида Ѕид Плакета ќе се повторува вашиот дом држава гордо. Оваа ѕидна плоча има државен дизајн На Флорида со" ова е моето среќно место " испечатено низ центарот. Оваа плоча е изработена од инженерско дрво и цврст МДФ кој е подготвен да виси по пристигнувањето. Димензии : 7 W x 0.5 d x 17h во. Само за внатрешна употреба. Сива флорида држава со црна позадина. Изработени од инженерско дрво. Монтиран на цврст МДФ. Уметничко дело На Дафне Полсели.

Детални спецификации