.

Викерман 3 Бери Црвена Бонбони Топката Украс, По Торба

Викерман 3 Бери Црвена Бонбони Топката Украс, По Торба

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Викерман 3" Бери Црвена Бонбони Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПОРНА НА УВ за продолжена заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 12 орнаменти по пакување. Димензии : 3 дијамант. х 3Х во. Направено од пластика. Топката форма.

Детални спецификации