.

&H Миленичиња Производи Миленичиња Кревет Потопло За Мачки И Кучиња Сива Голема

&H Миленичиња Производи Миленичиња Кревет Потопло За Мачки И Кучиња Сива Голема

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Со додавање На К тогаш автоматски се загрева на пријатни 102°F кога миленичето лежи на креветот. К к одличен додаток на секој кревет за кучиња или мачки. К се приклучува на кој било штекер за домаќинство 110/120 V. Оваа подлога за затоплување мачки и кучиња е тестирана и сертифицирана Од МЕТ Лаборатории за да ги надмине стандардите за електрична безбедност НА САД/КА. Голем Грејач за Миленичиња има димензии 11,75 Х 24,5 Инчи и користи само 13 вати моќност.

Детални спецификации