.

Јубатуо Женска Мода Лабав Обичен Џеб Ноќта На Вештерките Печатење Кардиган Јакна Со Долги Ракави Врвови Кардиган За Жени Црвена Л

Јубатуо Женска Мода Лабав Обичен Џеб Ноќта На Вештерките Печатење Кардиган Јакна Со Долги Ракави Врвови Кардиган За Жени Црвена

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете подостапни производи За облека Јубатуо Женска Мода Лабав Обичен Џеб Ноќта На Вештерките Печатење Кардиган Јакна Со Долги Ракави Топсвенска Мода Лабав Обичен Џеб Ноќта на Вештерките Печатење Со Долги Ракави Кардиган Јакна Блузи Карактеристики : ❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.❀Овој круг вратот врвот, фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневен дневен, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, секојдневно миење раце И миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : разликата во Бојата на Палтото од 1 ПАРЧЕ треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Вклучува : Материјал За Палто : 95%Памук, 5%Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Л. Фит : Опуштено. Ракави : Долг Ракав. Деколте : Кардиган Вратот. Џеб : со Џеб. Затворање : Кардиган. Карактеристики : Кардиган За Жени; Јакни за Жени.

Детални спецификации