.

Спрингфилд Тра-Брава Заклучување Слајд И Вртливата

Спрингфилд Тра-Брава Заклучување Слајд И Вртливата

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овие додатоци се одлични за опремување на вашиот брод! Спрингфилд 2-3/8" Серија Траса-Заклучување Заклучување Слајд И Вртливата : Лесно да се постигне предната оперативна рачка се движи со стол. 5-1/4" пред/задно патување. 13 позиции за прилагодување. 7-1/4" х 13" седиште монтажа платформа. АБИЦ : АД. Големина : 2-3/8" диа.

Детални спецификации