.

Фустани За Венчален Лизгачки Фустан За Жени Летна Големина Боемски Гроздобер Принт Со Долги Ракави Макси Врат Секојдневен Плус Фустан Против Женски Дневен Женски

Фустани За Венчален Лизгачки Фустан За Жени Летна Големина Боемски Гроздобер Принт Со Долги Ракави Макси Врат Секојдневен Плус

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Пол : Жени Прилика : Дневна Јака : V-материјал за вратот : Полиестер како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : Дебелина : Стандардна Сезона : Лето што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Бои за Облекување може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, дозволете 1-3 см да се разликува поради рачно мерење,благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 Инч)Одговара : Одговара На Стилот На Големина : секојдневни Фустани На Плажа Со Модна Големина За жени Костими за готски фустани за жени Сезонски Фустани За Жени Фит И Блесок Шифон Фустан Женски Долги Фустани ЛЕТНА ТАБЕЛА : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 90см/35.4" Ракав : 60см/23.62" Должина : 143см/56.30"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 61см/24.02" Должина : 144см/56.69"Големина : Л Големина На САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 12 ЕУ ГОЛЕМИНА : 36 Биста : 101cm/39.76" ракав : 62cm/24.41" должина : 145cm/57.09"големина : xl Сад ГОЛЕМИНА : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу ГОЛЕМИНА : 38 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 146cm/57.48"Големина : XXL сад големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 40 Биста : 111cm/43.70" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 147cm/57.87"Големина : XXXL САД ГОЛЕМИНА : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 18 Еу Големина : 42 биста : 116cm/45.67" ракав : 65cm/25.59" должина : 148cm/58.27"големина : xxxxl САД ГОЛЕМИНА : 16 Велика Британија Големина : 20 Еу Големина : 44 биста : 121cm/47.64" ракав : 66cm/25.98" должина : 149cm/58.66"ГОЛЕМИНА : Xxxxl Сад Големина : 18 велика британија големина : 22 еу големина : 46 Биста : 126cm/49.61" ракав : 67cm/26.38" Должина : МАТЕРИЈАЛ од 150см/59.06" : полиестерски слатки фустани на плажа за жени атлетски фустан За Жени Летен сарафан за жени туники фустан летна обвивка фустани. Одговара : Одговара На Големината Летен Фустан Со Туника Фустани Жени Обични Летни Женски Фустани Плус Големина Миди Фустан За Жени Фустани Со Врвки за Жени. Стил : Секојдневни, Модни Високи Ниски Фустани Секојдневен Фустан со Кратки Ракави Секојдневни Фустани Џебови Ситни Фустани За Жени Секојдневен Миди Фустан Со Долги Ракави. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Возбуда Фустан Летни Фустани Повик Миди Шарени Миди Фустан Обвивка Фустани Повик Памук Маичка Фустан. Сезона : Летни Дами Фустани Секојдневен Фустан За Жени За Ден Макси Кошула Фустани Жени Обични Фустани За Летни Памучни Сарафани За Жени.

Детални спецификации