.

Англиски Синџир Ѓердани Приврзок Накит Подарок Жени Име Писмо Моден Додаток

Англиски Синџир Ѓердани Приврзок Накит Подарок Жени Име Писмо Моден Додаток

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Подарок 26 Англиски Писмо Име Синџир Приврзок Ѓердани Накит Карактеристика : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1компактен, Елегантен, Стилски Материјал : Легури За Подароци : Рекламирање и промоција, деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, натпревар за патување со соодветна облека за различна пригода.Прекрасен подарок за вас и вашите женски пријатели.Фатете ја оваа прекрасна галантерија за вас.Боја : розови златни врвови : Избегнувајте носење при потење, спиење и капење избегнувајте удирање и сечење избегнувајте допирање хемикалии ве молиме избришете накит со мека крпа Вклучете : 1 ПАРЧИЊА Моден Ѓердан(без малопродажен пакет) организатор на накит. Накит. Кутија за накит.

Детални спецификации